Prvi BiH forum baziran na edukaciji o kripto valutama

Pozdravljam ekipu.

Prvo da pohvalim za ideju, svaka čast, ovakvo nešto pokazuje da ekipa sa balkana ima volju i cilj da se na neki način ujedini.

Nadam se ne prelazim granicu sa ovim postom…

Početkom 2017. godine otvoren je Crypto.ba, Discourse forum, koji ima cilj edukaciju i promociju kripto valuta kao što su Bitcoin, Ethereum, Dash i ostali.

Ovim putem pozivam sve zainteresovane da nas posjete kako bi zajedno na vrijeme se edukovali o novim stvarima u financijskim tehnologijama.

Hvala! U svakom slučaju pokušavamo izgraditi jednu kvalitetnu komunikacijsku platformu za kreativne i produktivne ljude u regiji :slight_smile:

Forum o kripto-valutama zvuči zanimljivo. To je nešto što znatiželjno pratim izdaleka, iako se nikad nisam bacio u dublje proučavanje.

Probao sam se registrirati koristeći Google, ali bacilo mi je neku grešku. Možda provjeri je li sve postavljeno kako treba.

Upravo sam testirao registraciju preko gmail-a, nije mi pokazalo nikakv error, jel mozes provjeriti opet?

hvala na podrsci, u svakom slucaju ostavi link prema ovom forumu na crypto.ba

trebamo se drzati zajedno kad su ove stvari u pitanju

“Sorry, there was an error authorizing your %{strategy} account. Perhaps you did not approve authorization?”

da li je ovaj error bio u pitanju?

Hm… zanimljivo. Meni piše:

Sorry, there was an error authorizing your %{strategy} account. Perhaps you did not approve authorization?

Ali dobro, napravio sam sad “ručno” račun – to mi je radilo.

Može, bacit ću neki intro :slight_smile: