Sretan rođendan, Balkan I/O!

Evo naš forum je pred točno godinu dana od jučer (12.2.) dobio svoje prve članove. Sretan rođendan! :tada: :birthday:

Povodom prigode, pripremio sam kratak pregled brojki i htio bih čuti vaše mišljenje o tome kako ste zadovoljni dosadašnjim aktivnostima i što biste željeli od foruma ubuduće…

Prva godina u brojkama

Nekoliko brojki za pregled naše prve godine aktivnosti:

• 54 korisnika
  • 296 objava u 94 teme
  • ukupno 47k API zahtjeva – gruba metrika broja posjeta, korisnija za relativnu usporedbu kroz vrijeme:

Povratne informacije

Kako se vama čini prva godina foruma? Koji aspekti vam se najviše sviđaju, a što biste voljeli da poboljšamo?

Što mislite da bi bilo dobro dodati u 2017. godini?

Generalno, posjetitelji na forumu puno više čitaju nego pišu. To je načelno dobro, ali mislim da bi bilo korisno malo povećati aktivnosti pisanja. Iz ovog razloga sam složio malu anonimnu anketu koju bih volio da ispunite:

Zašto mislite da ne pišete više na forumu?

• Teme mi nisu toliko zanimljive
  • Teme su mi zanimljive, ali nemam baš što dodati
  • Uz sve druge online aktivnosti, nemam baš vremena za pisanje ovdje
  • Malo su mi teme previše početničke, svi već znaju te stvari
  • Bojim se da ne znam dovoljno o tim temama da bih nešto dodao
  • Ne sjetim se

0 glasača

Ako imate još neke dodatne komentare i sugestije, molim da odgovorite na ovu temu ili mi pošaljite privatnu poruku.

Sve u svemu, velika hvala svim članovima i posjetiteljima na dosadašnjem trudu! Nadam se da nas čeka još mnogo zanimljivih rasprava, cool informacija i razmjena vještina u narednim godinama :slight_smile: