Steve Wozniak Reddit AMA

Steve Wozniak je na Redditu dao AMA o Appleu, novim tehnologijama, privatnosti i enkripciji.

Za one koji ne trate svoje vrijeme na Redditu, AMA (Ask me Anything) je podreddit u kojem razne slavne osobe odgovaraju na pitanja korisnika što onda drugi korisnici komentiraju pokušavajući biti smiješni i započeti duhovitu raspravu, ali ih slavne osobe uglavnom izignoriraju. Wizard of Woz je odlučio dati svoj AMA i publika ga je obožavala

Da, zanimljiv lik, Woz. Super mi je kako se svako malo oglasi da ga ljudi krivo razumiju. Zadnje sam čitao njegove kritike novog filma o Jobsu s Michaelom Fassbenderom (film mi je bio dosta zabavan BTW – preporuka ako tražite malo motivacije za pokretanje neke poslovne ideje). U ovom AMA-u isto počne :slight_smile:

The founding of Apple is often greatly misunderstood. I like clearing the air about those times.

Dobar je ovaj video koji su Redditovci napravili kao intervju s Wozom o njegovim prvim koracima u inženjerske vode. Dio neke njihove nove serije “Formative” gdje intervjuiraju tako zanimljive likove kao npr. Sala Kahna ili Wolframa. Zvuči mi kao malo utjecaj Sama Altmana, sad kad je uključen u rad Reddita :slight_smile:

Ali da, Reddit je zakon! Meni jedna od najboljih stvari na netu. Super mi je kako možeš odabrati bilo koji hobi ili nešto o čemu želiš nešto naučiti, ukucaš npr. pletenje i nađeš subreddit s 40,000 ljudi koji razmjenjuju informacije o tome :astonished:. Nedavno sam se počeo igrati malo sa aplikacijom Sketch za dizajn sučelja i otkrivam super informacije za učenje iz subreddita samo o toj aplikaciji. Neki će reći da je Hacker News bolje dizajniran i pregledniji, ali meni se sviđa baš ta mogućnost specijalizacije sadržaja na početnoj stranici na neke opskurne teme prilagođene osobnim interesima (recimo ovo su moji multi-redditi o programiranju, glazbi i vizualnoj umjetnosti koji sigurno nisu prilagođeni prosječnim ukusima, ali meni odlično odgovaraju). Super poticajna stvar!

Super video, mora se priznat…